Proste Spółki Akcyjne to łatwe do założenia, niewymagające wysokiego kapitału, proste w działaniu z uproszczonym procesem likwidacji podmioty. Elastyczna struktura funkcjonowania pozwala na stworzenie firmy w niemal każdym celu. Celowa Prosta Spółka Akcyjna również jest możliwa do utworzenia.

Celowa Prosta Spółka Akcyjna tworzona jest z myślą o realizacji konkretnego przedsięwzięcia lub projektu w założonych z góry ramach czasowych. Dzięki zastosowanym regulacjom pozwala ona na sporą minimalizację ryzyka gospodarczego w związku z realizacją zamierzeń spółki celowej. Spółki celowe proste spółki akcyjne najczęściej zakładane są w branży budowlanej, ale również podobnie do start-upów w innowacyjnych technologiach.

P.S.A. dodatkowo w przeciwieństwie do innych spółek pozwala na objęcie akcji w ramach za świadczenie usług lub pracy na rzecz spółki.

Rejestracja celowej prostej spółki akcyjnej przebiega podobnie do rejestracji P.S.A. i można ją przeprowadzić zdalnie w systemie teleinformatycznym S24 lub PRS w zależności od potrzeb. Koszty rejestracji spółki nie są wysokie, a proces trwa 1-2 dni robocze.

 


———————————————————-     REJESTRACJA PROSTEJ SPÓŁKI AKCYJNEJ    ———————————————————-

Specjaliści naszego biura zajmują się usługowym przeprowadzaniem rejestracji prostych spółek akcyjnych w tym spółek celowych. Świadczymy także usługi prowadzenia księgowości dla spółek.

Zachęcamy do kontaktu:

mailowego: oferta@zalozenie-prostej-spolki-akcyjnej.pl
telefonicznego: 12 3767 241

Tagged With: